Wyślij wiadomość
Dom

Guangzhou Bmpaper Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
Chiny Guangzhou Bmpaper Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Guangzhou Bmpaper Co., Ltd. Certyfikaty
Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  • Linia produkcyjna

  • Wstęp

    

   1. Największa powlekana papiernia o zdolnościach produkcyjnych powyżej 2,5 mln ton rocznie;

    

   2. Z 3 zaawansowanymi liniami do produkcji papieru powlekanego bezdrzewnego firm Voith i Mesto;

    

   3. Posiadać elektrownię o mocy 275 000 KW, płytę zmielonego węglanu wapnia, ścieki

   oczyszczalnia ścieków i dwa doki o pojemności 45 000 DWT;

    

   4. Inwestycje ogółem 3,68 miliarda;

    

   5. Inwestycje w ochronę środowiska o wartości ponad 1,5 miliarda, z ISO14001, ISO9001.

    
   bmpaper
    
  • OEM / ODM

   Wspieramy biznes OEM i ODM w oparciu o różne rodzaje papieru i tektury.

   BMpaper ma wysokiej jakości profesjonalnych techników i zaawansowany nowoczesny sprzęt produkcyjny.Wszystkie produkty spełniają międzynarodowe standardy jakości i są bardzo cenione na wielu różnych rynkach na całym świecie. Ich dobrze wyposażone obiekty i doskonała kontrola jakości na wszystkich etapach produkcji pozwalają nam zagwarantować całkowitą satysfakcję klienta.
   Dzięki naszym wysokiej jakości produktom i znakomitej obsłudze klienta zyskali globalną sieć sprzedaży obejmującą Amerykę Północną, Amerykę Południową, Oceanię i Europę Zachodnią.
   Platforma będzie głęboko zakorzeniona w chińskim biznesie produktowym na nowym etapie, lepiej dostosowana i rozkwitająca.

    

  • R & D

   Założone w 2005 r. centrum badawczo-rozwojowe firmy uzyskało tytuł Wojewódzkiego Technicznego Centrum Badawczo-Rozwojowego autoryzowanego przez Wydział Nauki i Technologii Województwa w 2006 r., aw 2009 r. zdało egzamin Centrum Badań Technologii Inżynieryjnych. Powierzchnia zabudowy 1000 m2 i inwestycja w wysokości 10 milionów RMB, centrum badawczo-rozwojowe zajmuje się rozwojem, wprowadzaniem, trawieniem i absorpcją nowych produktów i technologii.Z Ameryki, Szwecji, Holandii centrum wprowadza zaawansowane na arenie międzynarodowej instrumenty i urządzenia testujące.Centrum posiada warunki testowania i podstawowe zaplecze dla technologii inżynieryjnych, zatrudnia wykwalifikowanych i doświadczonych poprzedników technologii inżynierskich, opanowuje nową jakość, nową technikę, podstawy badań i projektowania technologii wytwarzania papieru oraz bogate zaplecze i doświadczenie w komercjalizacji wyników badań oraz podejmuje kompleksową technologię inżynieryjną testy.

    

   GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD
    

   W ośrodku powołuje się komisję doradczą ekspertów złożoną z ekspertów i profesorów szkół wyższych, uniwersytetów i instytutów naukowo-badawczych.Komitet jest odpowiedzialny za przegląd rocznego planowania związanych z nim inżynieryjnych badań i rozwoju technologicznego, ocenę badań i rozwoju produktów, programów testów i testów pilotażowych oraz udzielanie konsultacji technicznych i ekonomicznych, informacji marketingowych o nowych produktach, co odgrywa aktywną rolę w doskonaleniu badań naukowych możliwości i poziom ośrodka.


   Centrum posiada własną stację przepływu talentów i organizację szkolenia personelu w niepełnym wymiarze godzin, zaprasza zagranicznych ekspertów technologicznych, starsze talenty z krajowych i międzynarodowych szkół wyższych, uniwersytetów i instytutów naukowo-badawczych do regularnego organizowania konferencji wymiany technicznej i szkoleń.Na zewnątrz centrum zapewnia wymianę talentów i technologii, wydajnie i szybko promując trawienie, absorpcję, aktualizację, komercjalizację wyników badań naukowych oraz ich standaryzację, instytucjonalizację i rutynę.

    

   GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD
Szczegóły kontaktu
Guangzhou Bmpaper Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. Jenny

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)